فروش قهوه ایتالیایی
خانه / قهوه فله / خرید قهوه فله نسکافه گلد

خرید قهوه فله نسکافه گلد

خرید قهوه فله نسکافه گلد در برندهای گوناگونی انجام می شود. نسکافه گلد موجود در بازار، عموما محصول هند، مالزی، برزیل و اکوادور است. مرغوب ترین نوع قهوه فله گلد را در بین برندهای اکوادور می توان یافت. قهوه گلد اکوادور در برندهای سافو و پرس تو، عرضه می گردند. هرچند که گاهی همین برندها از کشور مالزی وارد می شوند. خرید قهوه نسکافه برای تهیه قهوه 3*1 و مشتقات آن کاربرد دارد. گاهی شرکت های تولید کننده مواد غذایی مانند کیک و دسر نیز از نسکافه استفاده می کنند.

موجودی فعلی انبار

موجودی فعلی انبار

در حال حاضر قهوه کلاسیک برزیل و کلاسیک هندی توبک در کیسه های 25 کیلویی موجود است.

خرید قهوه فله

خرید قهوه فله حوزه بزرگی را شامل می شود. منظور از قهوه فله، انواع پودر و دانه قهوه است که بسته بندی جزئی ندارد. این نوع از قهوه معمولا مناسب فروش در فروشگاه ها و عرضه به مصرف کننده نهایی نیست. بلکه بیشتر به عنوان ماده اولیه در سایر کارگاه ها و کارخانه ها کاربرد دارد. انواع قهوه فله را اینطور می توانیم دسته بندی کنیم:

  •  قهوه فله دانه سبز
  • قهوه فله دانه رست شده (بو داده)
  • قهوه فله آسیاب شده (پودر قهوه)
  • قهوه فله میکس 3*1 ( پودر کافی میکس)
  • قهوه فله فوری گلد
  • قهوه فله فوری کلاسیک
  • پودر اسپرسو فوری (پودر یا خاکه)
  • قهوه فله میکس فوری (پودر کاپوچینو)

خرید قهوه فله

قهوه نسکافه گلد

قهوه نسکافه گلد چیست؟ آیا انواع مختلفی از این قهوه وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال، اول لازم است توضیح دهیم که منظور از قهوه فوری چیست. سپس درباره نسکافه و انواع آن توضیحی خواهیم داد.
قهوه فوری یکی از انواع قهوه فله است که در ایران بسیار پر فروش است. این قهوه در واقع یک نوع اسپرسو فریز شده و خشک شده است. و البته این کار توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود. هرچه دستگاه ها حرفه ای تر باشند، عطر و طعم قهوه در محصول نهایی بیشتر است. اولین برندی که محصولات قهوه فوری را به ایران آورد نستله بود. از آن به بعد هر نوع قهوه فوری را در ایران با نام نسکافه می شناسند.

انواع نسکافه (قهوه فوری)

  • نسکافه گلد
  • نسکافه کلاسیک

نسکافه گلد در واقع قهوه فوری است که به روش فریز دراید، (freeze dried) تهیه می شود. در این روش ابتدا از دانه های قهوه اسپرسو به دست می آید. سپس اسپرسو به دست آمده فریز می شود. در مرحله بعد محصول منجمد شده را به قطعات ریز تبدیل می کنند. در آخر محصول ِ به دست آمده، قهوه آماده یا اسپرسو حل شدنی است. این قهوه را در بازار جهانی با نام “instant coffee freeze dried” می شناسند. در ایران به آن نسکافه گلد یا قهوه فوری گلد می گوییم.

نسکافه گلد

نسکافه کلاسیک روش دیگر تهیه قهوه فوری است. این روش از فریز دراید قدیمی تر است. کیفیت قهوه به دست آمده نیز در این روش پایین تر است. دانه ها عطر و طعم کمتری دارند و شکل ظاهری آن ها زیبا و خوشرنگ نیست. به محصول به دست آمده از این روش ” instant coffee spray dried” می گویند. در ایران به قهوه کلاسیک شهرت دارد.

نسکافه کلاسیک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

پخش کننده قهوه فله

شرکت پخش کننده قهوه فله

پخش کننده قهوه فله از طریق این سایت بهترین محصولات خود را در اختیار شما …