فروش قهوه ایتالیایی
خانه / قهوه مولیناری / خرید و فروش قهوه مولیناری

خرید و فروش قهوه مولیناری

خرید و فروش قهوه مولیناری امروزه بسیار رایج است زیرا این برند سابقه 200 ساله دارد و جز محبوب ترین برند های قهوه می باشد.قهوه مولیناری ساخته کشور ایتالیا است و خیلی زود به خاطر طعم کم نظیرش در دل کافی شاپ دار ها و مردم جا باز کرد.

فروش قهوه مولیناری

قهوه مولیناری چیست؟

قهوه مولیناری محصول کشور ایتالیا می باشد و با بیش از 200 سال سابقه کار از محبوب ترین برند های قهوه در بین مردم جهان است. نام مولیناری برگرفته از نام خانوادگی موسس این برند است. خانواده مولیناری در سال 1911 اولین کافه انحصاری این برند را در شهر مودنا ایتالیا تاسیس کردند.
کیفیت قابل توجه این قهوه باعث شد تا آوازه اش به سرعت به سراسر جهان برسد و یکی از لاین های پر فروش قهوه مولیناری را در ایران دارا باشد.

تولید قهوه مولیناری

مولیناری در انواع مختلفی تولید می گردد چون قصد دارد سلیقه تمامی مخاطبانش را پوشش دهد. به هر حال گروهی از مردم نوشیدن قهوه خیلی تلخ آزارشان می دهد و برای راضی کردن ایشان باید نوع لایت تری از قهوه را نیز تولید و عرضه کرد.
انواع قهوه مولیناری به شرح زیر است:

  1. قهوه کوالیتا گورمه مولیناری
  2. قهوه کوالیتا روزا
  3. قهوه مولینا کوالیتا اورو
  4. قهوه مولیناری پلاتینو

در بین این ها، قهوه مولیناری پلاتینو مخاطب و فروش بیشتری را دارا می باشد.

فروش قهوه مولیناری

قیمت قهوه مولیناری

امروزه قهوه محبوب مولیناری به بیش از 60 کشور جهان صادر می شود. کشور ما ایران نیز سهم زیادی از واردات این قهوه را دارا می باشد.البته تولیدات مولیناری فقط به قهوه ختم نمی شود و این برند به تولیدات هات چاکلت هم پرداخته است.
دیگر مزیت قهوه مولیناری این است که به نسبت سایر برند های ایتالیایی از قیمت مناسب تری هم برخوردار است.در سال گذشته مولیناری در حجم های یک تا سه کیلویی تولید و عرضه می شد و از پایه قیمت 40 تا 90 هزار تومان بود.با تورم اقتصادی احتمالا این قیمت ها افزایش یافته است. برای اطلاع از قیمت دقیق قهوه مولیناری به نمایندگی های معتبر مراجعه فرمایید.

فروش قهوه مولیناری

قهوه مولیناری روسو

گل محصولات مولیناری در ایران، مولیناری روسو است. روسو یک انتخاب دقیق و حرفه ای و ترکیبی از دانه های عربیکا و روبوستا می باشد.همچنین قیمت روسو از سایر تولیدات مولیناری کمتر بوده و به همین علت انتخاب اکثر مردم قهوه مولیناری روسو می باشد.
مولیناری روسو در حجم های یک کیلویی و سه کیلویی تولید می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

پخش قهوه مولیناری

پخش قهوه مولیناری درجه یک

پخش قهوه مولیناری توسط شرکت های توزیع و پخش مواد غذایی در کشور انجام می …