فروش قهوه ایتالیایی
خانه / قهوه / قهوه نسکافه / خرید و فروش قهوه نسکافه

خرید و فروش قهوه نسکافه

خرید و فروش قهوه نسکافه بصوت کلی و جزئی هم در مراکز پخش و فروشگاه های قهوه انجام می گیرد و در وب سایت های فروش اینترنتی این محصول .شما میتوانید از طریق هر یک از این راه ها اقدام به خرید قهوه نسکافه مورد نیاز خود کنید .

فروش قهوه نسکافه

فروش قهوه نسکافه

فروش قهوه نسکافه در فروشگاه های قهوه و مراکز پخش این محصول هم به صورت عمده و کلی و هم به صورت تک فروشی و جزئی انجام می شود . معمولا در فروش کلی محصول قیمت تمام شده آن کاهش می یابد و سود کمتری گرفته می شود . این نوع فروش مختص صاحبان فروشگاه ها و کافی شاپ هاست . همچنین در بستر اینترنت و در وب سایت های فروش قهوه هم امکان خرید و سفارش این محصول مهیاست .

نسکافه یا قهوه فوری

قهوه عربی و ترک معمولا با درد و صاف نشده هستند .قهوه عربی تلخ و سیاهرنگ و قهوه ترک کمی شیرین است . اما مردم اروپا قهوه را صاف می کنند و درد را از آن جدا میکنند. قهوه را مانند چای دم نمیکنند، چون ماده رنگی و طعم آن به محض اینکه با آب جوش تماس پیدا کند آزاد میشود . قهوه فوری عصاره دانه قهوه طبیعی است . این قهوه ها نیازی به دستگاه قهوه جوش ندارند و با حل کردن در داخل اب جوش آماده میشوند.

فروش قهوه نسکافه

شرکت نستله و قهوه فوری

قهوه های فوری در ابتدا توسط شرکت نستله تولید و عرضه شدند .با ورود Nestle Coffee به ایران نام نسکافه بر سر زبان ها افتاد و این قهوه های آماده و فوری را با این نام شناختند . پس این اصطلاح و نام اختراع مردم ایران است که به قهوه شرکت نستله اطلاق شد.

فروش قهوه نسکافه

تفاوت قهوه و نسکافه

در داخل دانه های قهوه فیبر نامحلول وجود دارد . اکر دانه های قهوه را آسیاب کنیم و در داخل آب بجوشانیم فیبر آن رسوب میکند و رنگ قهوه در آب حل میشود . در صنعت رسوب را حذف کرده، محلول را تبخیر، خشک و آسیاب می کنند و به این ترتیب قهوه فوری یا نسکافه تولید میشود . نسکافه به محض ریختن در آب جوش قهوه اماده را به شما می دهد . تفاوت رنگ نسکافه ها به نوع قهوه و روش خشک ان بستگی دارد. معمولا نسکافه در مراحل تولید و خشک کردن طعم و عطر واقعی خود را از دست می دهد به همین دلیل با شیر، شکر، شکلات، فندق، کارامل یا کاپوچینو طعم دار می شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605