فروش قهوه ایتالیایی
خانه / نسکافه گلد / مراکز عرضه کننده نسکافه گلد

مراکز عرضه کننده نسکافه گلد

مراکز عرضه کننده نسکافه گلد این محصول را به صورت عمده و یا جزئی به فروش می رسانند . در روش فروش عمده و فله ای پودر نسکافه، چون بسته بندی خاص و شکیلی ندارند قیمت به مراتب کاهش می یابد و به نفع خرده فروشان و صاحبان کافی شاپ هاست .

عرضه کننده نسکافه گلد

عرضه کننده نسکافه گلد

عرضه کننده نسکافه گلد، پودر قهوه فوری گلد را به دو صورت جزئی و کلی عرضه میکند . در فروش جزئی هزینه های بالایی برای بسته بندی انجام میشود به همین دلیل قیمت آن هم بالاست. اما در فروش کلی و فله ای بسته بندی خاصی وجود ندارد و قیمت هم بسیار کاهش می یابد .

انواع نسکافه گلد

انواع و اقسام نسکافه گلد که از فراوری دانه های قهوه بدست می آید شامل موارد زیر است:

نوع نسکافه گلد سافو اکوادور یکی از بهترین برند های خارجی تولید پودر نسکافه است که مرغوبیت و کیفیت بالایی دارد . از این نوع نسکافه گلد در کافی شاپ ها و همچنین تولید لبنیات و شکلات استفاده می شود .

عرضه کننده نسکافه گلد

روش های تولید قهوه فوری

قهوه فوری یا نسکافه به دو روش تولید می شود. روش اول حرارت دادن و خشک کردن است که روش کلاسیک نام دارد . روش دوم انجماد خشک است که به آن گلد می گویند . در روش گلد عطر و طعم حقیقی قهوه حفظ میشود و آسیبی به آن نمی رسد. در این روش پس از انجماد رنگ قهوه به شکل طلایی در می آید به همین دلیل به آن گلد می گویند . قهوه گلد هم طعم و عطر و هم خواص قهوه را در خود حفظ می کند به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.

موارد مصرف نسکافه گلد

از پودر نسکافه گلد در تهیه انواع نوشیدنی ها مانند آیس کافی، کافی میکس، کاپوچینو و … استفاده میشود و همچنین انواع دسرها مانند کیک، کلوچه، بیسکوییت، بستنی، شیرینی و … را با این نوع نسکافه تولید می کنند .

عرضه کننده نسکافه گلد

نسکافه گلد

در تولید نسکافه گلد ابتدا از دانه های قهوه، قهوه اسپرسو تولید میشود . بعد ان اسپرسو را منجمد و فریز میکنند . سپس اسپرسوی منجمد شده را به قطعات ریز خرد میکنند . در نهایت قهوه فوری یا نسکافه گلد بدست می اید . این محصول را در جهان با نام instant coffee freeze dried می سناسند . اما در ایران به نام نسکافه گلد شناخته شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605